Slide
Strefa wiedzy

Dowiedz się więcej...

Strefa wiedzy

wtorek, 13 wrzesień 2022 17:09

infoWTOREK z KSB Hipoteka #2

Dziś o podatku PCC. Zapraszamy do lektury.

wtorek, 06 wrzesień 2022 11:06

infoWTOREK z KSB Hipoteka #1

Nowy cykl informacyjny! Specjalnie dla Was! krótkie acz przydatne informacje. Zapraszamy do lektury.

sobota, 03 wrzesień 2022 07:06

Ranking Kredytów Hipotecznych Wrzesień 2022

Który kredyt hipoteczny jest najlepszy we wrześniu 2022 roku? Poniżej zestawienie kilku najlepszych ofert na ten moment. Sprawdź w którym banku kredyt jest najtańszy. Ten rzetelny ranking wykonaliśmy biorąc pod uwagę ogólny koszt całego kredytu, nie tylko wysokość raty. Zaczynamy!

Który kredyt hipoteczny jest najlepszy w lipcu 2022 roku? Poniżej zestawienie kilku najlepszych ofert na ten moment. Sprawdź w którym banku kredyt jest najtańszy. Ten rzetelny ranking wykonaliśmy biorąc pod uwagę ogólny koszt całego kredytu, nie tylko wysokość raty. Zaczynamy!

poniedziałek, 06 czerwiec 2022 13:09

Ranking Kredytów Hipotecznych Czerwiec 2022

Który kredyt hipoteczny jest najlepszy w czerwcu 2022 roku? Poniżej zestawienie kilku najlepszych ofert na ten moment. Sprawdź w którym banku kredyt jest najtańszy. Ten rzetelny ranking wykonaliśmy biorąc pod uwagę ogólny koszt całego kredytu, nie tylko wysokość raty. Zaczynamy!

Który kredyt hipoteczny jest najlepszy w maju 2022 roku? Poniżej zestawienie kilku najlepszych ofert na ten moment. Sprawdź w którym banku kredyt jest najtańszy. Ten rzetelny ranking wykonaliśmy biorąc pod uwagę ogólny koszt całego kredytu, nie tylko wysokość raty. Zaczynamy!

wtorek, 05 kwiecień 2022 08:18

Ranking Kredytów Hipotecznych Kwiecień 2022

Który kredyt hipoteczny jest najlepszy w kwietniu 2022 roku? Poniżej zestawienie kilku najlepszych ofert na ten moment. Sprawdź w którym banku kredyt jest najtańszy. Ten rzetelny ranking wykonaliśmy biorąc pod uwagę ogólny koszt całego kredytu, nie tylko wysokość raty. Zaczynamy!

To pytanie zadaje sobie zapewne każdy, kto ma zamiar szukać lub już szuka rozwiązania na  finansowanie zakupu lub budowy swojej wymarzonej nieruchomości. Decyzja ta nie jest przeważnie pochopna, wiec warto pochylić się nad tym jaką drogę obrać. Znam 3 drogi działania. Spróbuję przybliżyć temat. Zaczynamy!