Slide
Nieruchomości

Aktualne oferty - kupno, sprzedaż, wynajem

Do sprzedania duża działka budowlana - 3649m2

Do sprzedania duża działka w Kątach Denkowskich w zielonej okolicy. Działka ogrodzona, oczyszczona. Garaż w cenie!

Działka o powierzchni 3649m2 o kształcie prostokąta. Dokładne wymiary to:

181m x 22,9m x 172m x 18,4m

Działka została oczyszczona i w większości ogrodzona. Pozostało jeszcze trochę gruzu po starym domu, ale zostanie on usunięty. Częściowo ogrodzenie panelowe, częściowo siatka leśna. W cenie duży garaż z dwoma wjazdami oraz altana. Dojazd do garażu został utwardzony. Położona w obrębie miasta Ostrowca Św. na ulicy Kąty Denkowskie oddalona 5 minut jazdy samochodem od centrum Ostrowca. Umiejscowiona w ciągu zabudowy jednorodzinnej. Media w działce: woda, prąd. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. Dojazd do drogi wojewódzkiej 754 około 1000m zatem nie przeszkadza ruch samochodowy. Powierzchnia jest bardzo ustawna, więc można wybudować swój wymarzony dom i zorganizować obszar rekreacyjny czy ogród, sad.

Przebywając tu poczujesz spokój, intymność, nie usłyszysz zgiełku drogowego, blisko do miasta. Zapraszamy do obejrzenia.

Cena - 132000zł

Zakup możesz sfinansować najlepszym na rynku kredytem hipotecznym. Oblicz swoją ratę.

Jesteśmy pośrednikiem w obrocie nieruchomościami o numerze licencji 28072. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i miła atmosferę. Nie pobieramy opłat od Kupującego!

Na każde pytanie dotyczące nieruchomości chętnie odpowie:

Klaudia Banaczek - specjalista ds. obrotu nieruchomościami
tel. 884-980-844