Slide
Nieruchomości

Aktualne oferty - kupno, sprzedaż, wynajem

Do wynajęcia lokal pod działalność - 40m2 - Osiedle Ogrody - ruchliwa okolica

KSB Hipoteka proponuje do wynajęcia lokal użytkowy pod działalność handlowo-usługową lub biurową.

Budynek wolnostojący, murowany. Do wynajęcia dolna część budynku, około 40m2. Zejście schodami w dół z wejściem niezależnym od górnego lokalu. Lokal przeszedł w ostatnim czasie generalny remont wraz z dociepleniem. Podpięte media – woda, kanalizacja, energia elektryczna, klimatyzacja z funkcją ogrzewania sterowana z pilota oraz z aplikacji na smartfonie. Przez docieplenie całego budynku w lokalu łatwo utrzymać ciepło co wpływa na niskie rachunki za energię elektryczną. Drzwi oraz okno PVC antywłamaniowe. Nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna. Oświetlenie LED w całym lokalu. Na ścianach płyty kartonowo gipsowe z ociepleniem, malowane na biało, podłoga z płytek ceramicznych imitujących panele podłogowe. Na jednej ze ścian okładzina z ciętej cegły oraz drewniane półki. W górnej części budynku funkcjonuje prężne studio stylizacji paznokci. Budynek mieści się na Osiedlu Ogrody naprzeciw dużego boiska. Przy lokalu parking wzdłuż ulicy.

Lokal dzieli się na salę główną - ~35m2 oraz zaplecze socjalne wraz z toaletą ~5m2. Przystosowany do praktycznie każdej działalności handlowo-usługowej. Może również pełnić funkcję biura. Nie wymaga nakładów finansowych.

Cena: 975zł netto + VAT23% miesięcznie + opłaty licznikowe (prąd, woda)

Lokal dostępny od zaraz.

Jesteśmy pośrednikiem w obrocie nieruchomościami o numerze licencji 28072. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i miła atmosferę. Nie pobieramy opłat od Wynajmującego!

Na każde pytanie dotyczące nieruchomości chętnie odpowie:

Klaudia Banaczek - specjalista ds. obrotu nieruchomościami
tel. 884-980-844