Slide
Nieruchomości

Aktualne oferty - kupno, sprzedaż, wynajem

Do sprzedania Dom 62m2 z piękną działką 1635m2 – zielona, spokojna okolica

KSB Hipoteka proponuje do sprzedaży dom w pięknej okolicy z dużą działką pełną zieleni u podnóża Gór Świętokrzyskich.

Posesja dla ludzi ceniących sobie spokój, kontakt z przyrodą, ładne widoki i wszechobecną ciszę, ale nieopodal miasta. Bardzo miłe sąsiedztwo. Działka z zabudowaniami i zielenią, do zaaranżowania ogrodu, małego sadu, altany itp. Niedaleko słynne na całą okolicę źródełko oraz piękny wąwóz.

Działka 144/4 w miejscowości Udziców pod Ostrowcem Św. Łatwy dojazd do najbliższego Kunowa – około 5 minut oraz do Ostrowca Św. – około 10 minut. Do najbliższej szkoły podstawowej i sklepu – około 4 minuty. Układ zabudowań pokazany jest dokładnie na jednym ze zdjęć. Działki przylegają do asfaltowej drogi publicznej. Podpięte media w postaci wody i energii elektrycznej w tym trójfazowej (siła) oraz duże szambo dwukomorowe szambo. Całkowity wymiar działki - 33 x 47 x 33 x 51

Dom o powierzchni około 62m2, murowany z cegły, okna PCV, drewniane podłogi w dobrym stanie. W łazience glazura i terakota. Bardzo grube mury (około 40cm) oraz mocny strop pozwalają na aranżację strychu na poddasze. Pokryty blachodachówką, niedawno ocieplony z zewnątrz. Konstrukcja dachowa w stanie idealnym. Ogrzewany piecem węglowym. Budynek jest podpiwniczony, w piwnicy kotłownia.

Dom składa się z:

2 dużych pokoi: 15,8m2 i 17,8m2
Dużej kuchni: 17,2m2
Przedpokoju: 4,8m2
Łazienki: 3,9m2
Klatki schodowej (na strych i do piwnicy): 1,8m2

W skład posesji wchodzą również zabudowania gospodarcze w postaci:

Stodoła murowana: ~170m2 częściowo podpiwniczona
Garaż z kanałem oraz przyległą szopą i kurnikiem: ~70m2
Letnia kuchnia
Duże podwórko

Budynki mogą być również śmiało wykorzystane pod działalność rolniczą, hodowlaną czy np: pieczarkarnię. Całość nadaje się również do uruchomienia w tym miejscu warsztatu, agroturystyki czy innych form działalności.

Cena: 219000

Zakup możesz sfinansować najlepszym na rynku kredytem hipotecznym. Oblicz swoją ratę.

Jesteśmy pośrednikiem w obrocie nieruchomościami o numerze licencji 28072. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i miła atmosferę. Nie pobieramy opłat od Kupującego!

Na każde pytanie dotyczące nieruchomości chętnie odpowie:

Klaudia Banaczek - specjalista ds. obrotu nieruchomościami
tel. 884-980-844