Slide
Nieruchomości

Aktualne oferty - kupno, sprzedaż, wynajem

Do wynajęcia lokal pod działalność - całe 3 piętro - 170m2 - przy Kilińskiego

KSB Hipoteka oferuje do wynajęcia lokal pod działalność gospodarczą. Całe 3 piętro przy ul. Kilińskiego.

Przestronny lokal użytkowy na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku na ulicy Kilińskiego o powierzchni ~170m2. Nieruchomość mieści się w znakomitej lokalizacji przy największej ulicy przemysłowo handlowej w Ostrowcu, świetnie skomunikowana z całym miastem. Bezproblemowy dojazd transportu ciężkiego. Bezpośredni zjazd z drogi głównej. Dużym atutem lokalu jest przestronny parking przed samym wejściem.
Lokal przystosowany do każdej działalności handlowo-usługowej lub produkcyjnej. Podpięte wszystkie niezbędne media, w tym energia elektryczna trójfazowa czyli siła. Istnieje możliwość przystosowania działki na tyłach budynku do transportu ciężkiego w celu sprawnego i wygodnego załadunku/rozładunku. Piętro jest idealnie skomunikowane z parterem klatką schodową i windą towarową o udźwigu 1000kg i wymiarach 1,60m x 2,15m x 2m. Dzięki windzie towarowej piętro może spokojnie pełnić rolę magazynową lub produkcyjną.

Lokal składa się z (dokładny rzut piętra w zdjęciach):

3 przestronne pomieszczenia – 42,5m2, 38,4m2, 41,7m2
Korytarz – ~32m2
Pomieszczenie – 7,7m2 z wejściem do maszynowni windy
Pomieszczenia do zaadaptowania łazienki z toaletą – 13,1m2
Klatka schodowa
Winda towarowa

Możliwość adaptacji przestrzeni pod daną działalność gospodarczą po wcześniejszych uzgodnieniach.

Bardzo dobre warunki cenowe najmu13,87zł m2

Cena za miesiąc - 2359zł netto + VAT23%

Lokal dostępny od zaraz.

Posiadamy w ofercie w tej lokalizacji jeszcze jeden przestronny lokal użytkowy o powierzchni ~160m2 na parterze budynku. Obydwa piętra są idealnie skomunikowane własną klatką schodową i windą towarową o udźwigu 1000kg i wymiarach 1,60m x 2,15m x 2m. Dzięki windzie towarowej piętro może pełnić rolę magazynową lub produkcyjną. Istnieje możliwość wynajęcia obu lokali w atrakcyjnej cenie. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy pośrednikiem w obrocie nieruchomościami o numerze licencji 28072. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i miła atmosferę. Nie pobieramy opłat od Wynajmującego!

Na każde pytanie dotyczące nieruchomości chętnie odpowie:

Klaudia Banaczek - specjalista ds. obrotu nieruchomościami
tel. 884-980-844