Slide
Nieruchomości

Aktualne oferty - kupno, sprzedaż, wynajem

Do wynajęcia lokal pod działalność - cały parter - 160m2 - przy Kilińskiego

KSB Hipoteka oferuje do wynajęcia lokal pod działalność gospodarczą. Cały parter przy ul. Kilińskiego.

Przestronny lokal użytkowy na parterze w trzypiętrowym budynku na ulicy Kilińskiego o powierzchni ~160m2. Nieruchomość mieści się w znakomitej lokalizacji przy największej ulicy przemysłowo handlowej w Ostrowcu, świetnie skomunikowana z całym miastem. Bezproblemowy dojazd transportu ciężkiego. Bezpośredni zjazd z drogi głównej. Dużym atutem lokalu jest przestronny kostkowany parking przed samym wejściem.
Lokal przystosowany do każdej działalności handlowo-usługowej lub produkcyjnej. Podpięte wszystkie niezbędne media, w tym energia elektryczna trójfazowa czyli siła. Istnieje możliwość przystosowania działki na tyłach budynku do transportu ciężkiego w celu sprawnego i wygodnego załadunku/rozładunku.

Lokal składa się z (dokładny rzut piętra w zdjęciach):

3 przestronne pomieszczenia – 43m2, 17m2, 34m2
2 korytarzy – 13m2, 11m2
Pomieszczenie np. magazynowe, podwyższone – 16m2
Stróżówka – 7m2
Łazienka z toaletą – 18m2
2 klatki schodowe
2 wiatrołapy

Możliwość adaptacji przestrzeni pod daną działalność gospodarczą po wcześniejszych uzgodnieniach.

Bardzo dobre warunki cenowe najmu20,99zł m2

Cena za miesiąc: 3359 zł netto + VAT23%

Lokal dostępny od zaraz.

Posiadamy w ofercie w tej lokalizacji jeszcze jeden przestronny lokal użytkowy o powierzchni ~170m2. Istnieje możliwość wynajęcia obu lokali w atrakcyjnej cenie. Obydwa piętra są idealnie skomunikowane własną klatką schodową i windą towarową o udźwigu 1000kg i wymiarach 1,60m x 2,15m x 2m. Dzięki windzie towarowej piętro może pełnić rolę magazynową lub produkcyjną. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy pośrednikiem w obrocie nieruchomościami o numerze licencji 28072. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i miła atmosferę. Nie pobieramy opłat od Wynajmującego!

Na każde pytanie dotyczące nieruchomości chętnie odpowie:

Klaudia Banaczek - specjalista ds. obrotu nieruchomościami
tel. 884-980-844